0

اتصال به بازار ۳۰ نفر از متقاضیان حوزه خیاطی استان قزوین در کارگاه پیشران فعال

آموزش خیاطی در جهاد دانشگاهی قزوین

نویسنده:  مصطفی زرآبادی                                               زمان تقریبی مطالعه: 7 دقیقه

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی استان قزوین؛ در پی جلسه دکتر کشاورز ترک مدیرکل اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی، مهندس پیله چی  رئیس جهاد دانشگاهی و مهندس زرآبادی مدیر اجرایی طرح ملی توسعه مشاغل خانگی با‌ پیشران فعال حوزه خیاطی، سرکار خانم عرفانیان مقرر گردید که جهاد دانشگاهی از بین متقاضیان حوزه خیاطی به این کارگاه ایشان واقع در شهرک صنعتی لیا، نیروی کار معرفی نماید.

در راستای همین جلسه، فرآیند اتصال به بازار 30 نفر از متقاضیان طرح ملی توسعه مشاغل خانگی در حوزه خیاطی در کارگاه تولیدی سرکارخانم عرفانیان که متقاضی نیروی کار بودند صورت پذیرفت.

در جریان این فرآیند با بازدید حضوری متقاضیان از کارگاه ایشان، افراد از نزدیک با محیط کار آشنا شدند و شرایط کار در کارگاه از جمله ساعت کاری 8 صبح تا 5 عصر، حقوق مصوب اداره کار، بیمه و … توسط پیشران به عزیزان توضیح داده شد.

در ادامه مقرر شد بررسی تخصصی از توانمندی متقاضیان همراه با آزمون در جلسه ای که در هفته جاری برگزار می شود، صورت پذیرد.

همچنین در جریان این جلسه، سید مصطفی زرآبادی در خصوص طرح توسعه مشاغل خانگی و اهداف آن، نقشی که جهاد دانشگاهی در این همکاری خواهد داشت و فرآیندی که برای این همکاری طی خواهد شد توضیحاتی ارائه داد.

لازم به ذکر است وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی کارفرمای طرح ملی توسعه مشاغل خانگی بوده و جهاد دانشگاهی قزوین و اداره‌کل تعاون ،کار و رفاه اجتماعی به ترتیب مجری و ناظر این طرح هستند.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code